Sinema salonları açıldı mı? Sinemalar ne zaman açılıyor?

Kısıtlamaların kalkıp kalkmayacağı son günlerin gündemi oldu. Kısıtlamalar arasında ise sinema salonlarının bir süredir kapalı olması da yer alıyor. Sinema severler, oyuncular sinemalar ne zaman açılacak, yarın açılıyor mu sorularını yöneltiyor. İşte, detaylar... SİNEMA SALONLARI AÇILDI MI? İçişleri Bakanlığı genelgesinde yer alan detaylarda; Nargile salonları, sinema salonları, kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi gibi yerler, internet kafeler, bilardo salonları, halı saha, yüzme havuzu ve spor salonları, hamam, sauna ve masaj salonları, lunaparklar ve tematik parklar 17 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında kapalı kalmaya devam edecek.'' sözlerine yer verilmişti. SİNEMALAR NE ZAMAN AÇILACAK? Son Kabine'den çıkan karar ve genelgede yer alan detaylara göre 1 Haziran'a kadar kısıtlamalar sürecekti. Sinema salonlarının akıbeti ise 31 Mayıs Kabine toplantısında netlik kazanacak.

Sinema salonları açıldı mı? Sinemalar ne zaman açılıyor?

Kısıtlamaların kalkıp kalkmayacağı son günlerin gündemi oldu. Kısıtlamalar arasında ise sinema salonlarının bir süredir kapalı olması da yer alıyor. Sinema severler, oyuncular sinemalar ne zaman açılacak, yarın açılıyor mu sorularını yöneltiyor. İşte, detaylar...

SİNEMA SALONLARI AÇILDI MI?

İçişleri Bakanlığı genelgesinde yer alan detaylarda; Nargile salonları, sinema salonları, kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi gibi yerler, internet kafeler, bilardo salonları, halı saha, yüzme havuzu ve spor salonları, hamam, sauna ve masaj salonları, lunaparklar ve tematik parklar 17 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında kapalı kalmaya devam edecek.'' sözlerine yer verilmişti.

SİNEMALAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Son Kabine'den çıkan karar ve genelgede yer alan detaylara göre 1 Haziran'a kadar kısıtlamalar sürecekti. Sinema salonlarının akıbeti ise 31 Mayıs Kabine toplantısında netlik kazanacak.