SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ 2022 | 14 Şubat sevgililer günü hediye fikirleri ve önerileri kadın erkek

Kadın ve erkek Sevgililer Günü hediyesi ile ilgili yaratıcı fikirler merak konusu. Buket veya saksı çiçeği, takı, erkekler için ise kol saati ve düğmesi gibi hediyelerin yanı sıra kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz, anlamlı hediye fikirlerini derledik. 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi kadın-erkek için farklı seçenekler... SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ 2022 Çiftler için romantik akşam yemeği, gezi/seyahat, kültürel aktivitelerin yanı sıra farklı hediye yolları araştırılıyor. Kadın ve erkek için; kitap, aksesuar gibi iki tarafa da alınabilecek hediyelerin ötesinde el emeği sürprizler de Sevgililer Günü'nde ilgi görüyor. Kendinizin yapabileceğiniz, el emeği, manevi anlamı olan hediye fikirleri arasında; çikolata kutusu, fotoğraf albümü, sevilinizle anı defteri, örgü seçenekleri, el yapımı takılar, özel bir akşam yemeği yer alabilir. Kadınlar için: Hediye kutusuTakı-Aksesuar (Kolye, bileklik, saat ve yüzük)Kozmetik ürünler (Makyaj malzemesi, parfüm)Çiçek, peluş oyuncaklar Giyim (Kazak, hırka, çift t-shirt'ü)KitapMüzik kutusu Erkekler için: Erkek aksesuarları (Kol düğmesi, kol saati-yüzük) Cüzdan-tespih-kemer hediye setleriErkek giyim (Takım elbise, kravat, ayakkabı vb.)Kalem, anahtarlıkKozmetik (parfüm, traş seti) SEVGİLİLER GÜNÜ GİDİLECEK YERLER İSTANBUL Listede yer alan yerlerde sevgilinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz şık ve en güzel manzaraya sahip mekanlar, restoranlar ve kafeler yer alıyor. AdalarŞile-AğvaÜsküdar-Kız KulesiGalata Kulesi- Galata KöprüsüPierre Loti TepesiBelgrad OrmanıYıldız ParkıAnadolu FeneriBeykoz

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ 2022 | 14 Şubat sevgililer günü hediye fikirleri ve önerileri kadın erkek

Kadın ve erkek Sevgililer Günü hediyesi ile ilgili yaratıcı fikirler merak konusu. Buket veya saksı çiçeği, takı, erkekler için ise kol saati ve düğmesi gibi hediyelerin yanı sıra kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz, anlamlı hediye fikirlerini derledik. 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi kadın-erkek için farklı seçenekler...

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ 2022

Çiftler için romantik akşam yemeği, gezi/seyahat, kültürel aktivitelerin yanı sıra farklı hediye yolları araştırılıyor. Kadın ve erkek için; kitap, aksesuar gibi iki tarafa da alınabilecek hediyelerin ötesinde el emeği sürprizler de Sevgililer Günü'nde ilgi görüyor.

Kendinizin yapabileceğiniz, el emeği, manevi anlamı olan hediye fikirleri arasında; çikolata kutusu, fotoğraf albümü, sevilinizle anı defteri, örgü seçenekleri, el yapımı takılar, özel bir akşam yemeği yer alabilir.

Kadınlar için:

Hediye kutusu
Takı-Aksesuar (Kolye, bileklik, saat ve yüzük)
Kozmetik ürünler (Makyaj malzemesi, parfüm)
Çiçek, peluş oyuncaklar
Giyim (Kazak, hırka, çift t-shirt'ü)
Kitap
Müzik kutusu

Erkekler için:

Erkek aksesuarları (Kol düğmesi, kol saati-yüzük)
Cüzdan-tespih-kemer hediye setleri
Erkek giyim (Takım elbise, kravat, ayakkabı vb.)
Kalem, anahtarlık
Kozmetik (parfüm, traş seti)

SEVGİLİLER GÜNÜ GİDİLECEK YERLER İSTANBUL

Listede yer alan yerlerde sevgilinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz şık ve en güzel manzaraya sahip mekanlar, restoranlar ve kafeler yer alıyor.

Adalar
Şile-Ağva
Üsküdar-Kız Kulesi
Galata Kulesi- Galata Köprüsü
Pierre Loti Tepesi
Belgrad Ormanı
Yıldız Parkı
Anadolu Feneri
Beykoz