Pazartesi canlı ders var mı, okullar tatil mi? Uzaktan eğitim bitti mi? 10-11-12 Mayıs

Bir Ramazan Bayramı daha pandeminin gölgesinde geçecek. Türkiye bayramda tam kapanma yaşayacak. Bu yıl bayram tatili 9 olurken öğrenciler ve veliler 10-11-12 Mayıs tarihlerinde uzaktan eğitimin olup olmayacağını merak ediyordu. MEB konuya ilişkin açıklama yaptı. PAZARTESİ GÜNÜ OKULLAR TATİL Mİ? MEB yetkililerinden edinilen bilgiye göre, bu tarihlerde öğretmenlerin de idari izinli sayılması sebebiyle okullardaki uzaktan eğitime ara verilecek. Bakanlığa bağlı tüm resmi ve özel okullar, 10-11-12 Mayıs'ta tatil olacak. Tüm genel idari izinlerde olduğu gibi bu idari izinde de okul yöneticileri ve öğretmenler, üzerlerinde bulunan ders görevlerini yapmış sayılarak, karşılığında ek ders ücretinden yararlandırılacak.

Pazartesi canlı ders var mı, okullar tatil mi? Uzaktan eğitim bitti mi? 10-11-12 Mayıs

Bir Ramazan Bayramı daha pandeminin gölgesinde geçecek. Türkiye bayramda tam kapanma yaşayacak. Bu yıl bayram tatili 9 olurken öğrenciler ve veliler 10-11-12 Mayıs tarihlerinde uzaktan eğitimin olup olmayacağını merak ediyordu. MEB konuya ilişkin açıklama yaptı.

PAZARTESİ GÜNÜ OKULLAR TATİL Mİ?

MEB yetkililerinden edinilen bilgiye göre, bu tarihlerde öğretmenlerin de idari izinli sayılması sebebiyle okullardaki uzaktan eğitime ara verilecek. Bakanlığa bağlı tüm resmi ve özel okullar, 10-11-12 Mayıs'ta tatil olacak.

Tüm genel idari izinlerde olduğu gibi bu idari izinde de okul yöneticileri ve öğretmenler, üzerlerinde bulunan ders görevlerini yapmış sayılarak, karşılığında ek ders ücretinden yararlandırılacak.