İki aile arasında silahlı çatışma! 3 yaralı

Olay, akşam saatlerinde merkez Yüreğir ilçesine bağlı Ulubatlıhasan Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre,2 aile arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine gruplar evden getirdikleri tabanca ve pompalı tüfekle birbirlerine ateş açtı, mahalle savaş alanına döndü.Yaşanan çatışma üzerine bölgeye çok sayıda polis, sağlık ve Özel Harekat ekipleri sevk edildi. Polisle birlikte olay yerine gelensağlık ekipleri, silahla vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan 3 kişiyi Adana Şehir ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Olay yerine gelen Özel Harekat polisleri ve Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı çok sayıda polis ise mahalleyi ablukaya aldı. Öte yandan, olay yeri inceleme ekipleri silahlı çatışmanın yaşandığı sokakta geniş güvenlik önlemialarak delil çalışması başlattı. Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.

İki aile arasında silahlı çatışma! 3 yaralı

Olay, akşam saatlerinde merkez Yüreğir ilçesine bağlı Ulubatlıhasan Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre,2 aile arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine gruplar evden getirdikleri tabanca ve pompalı tüfekle birbirlerine ateş açtı, mahalle savaş alanına döndü.Yaşanan çatışma üzerine bölgeye çok sayıda polis, sağlık ve Özel Harekat ekipleri sevk edildi.

Polisle birlikte olay yerine gelensağlık ekipleri, silahla vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan 3 kişiyi Adana Şehir ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Olay yerine gelen Özel Harekat polisleri ve Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı çok sayıda polis ise mahalleyi ablukaya aldı.

Öte yandan, olay yeri inceleme ekipleri silahlı çatışmanın yaşandığı sokakta geniş güvenlik önlemialarak delil çalışması başlattı. Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.