Ekipler seferber! 2 yaşındaki Ecrin her yerde aranıyor

Olay, saat 15.00 sıralarında Serike bağlı Kadriye Mahallesi Beşgöz mevkisinde meydana geldi. Babaannesi Fatma Keskin'in evde bulunduğu bir sırada kapının önünde oynayanEcrin Keskin, bir anda gözden kayboldu. Dışarı çıktığında torunuEcrin'i bulamayan babaanne Keskinçevrede arama yaptı. Bir süre aradıktan sonra Ecrini bulamayan babaanne, komşulardan yardım istedi. Tüm aramalara rağmen bulanamayan Ecrin Keskin için komşuları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis ve İHH İnsani Arama ve Kurtarma ekipleri ile dalgıç polisler sevk edildi. Engelli çocukları Mehmet'in yoğun bakım tedavisi gördüğü Antalya'daki hastanede bulunan baba ve anne de kızlarının kaybolduğu haberini alıncaolay yerine geldi. Küçük Ecrin'in bölgedeki seraları sulamak amacıyla kullanılan Beşgöz Deresine düşmüş olabileceğinden şüphelenilerek, balık adamlar ve diğer ekipler eşliğinde arama çalışması yapıldı. Derenin yaklaşık 2 kilometrelik bölümünde yapılan aramalarda herhangi bir sonuç elde edilemedi. Ecrin Keskin'in bulunması için aramalar sürüyor.

Ekipler seferber! 2 yaşındaki Ecrin her yerde aranıyor

Olay, saat 15.00 sıralarında Serike bağlı Kadriye Mahallesi Beşgöz mevkisinde meydana geldi. Babaannesi Fatma Keskin'in evde bulunduğu bir sırada kapının önünde oynayanEcrin Keskin, bir anda gözden kayboldu. Dışarı çıktığında torunuEcrin'i bulamayan babaanne Keskinçevrede arama yaptı. Bir süre aradıktan sonra Ecrini bulamayan babaanne, komşulardan yardım istedi.

Tüm aramalara rağmen bulanamayan Ecrin Keskin için komşuları durumu polise bildirdi. İhbar üzerine bölgeye polis ve İHH İnsani Arama ve Kurtarma ekipleri ile dalgıç polisler sevk edildi. Engelli çocukları Mehmet'in yoğun bakım tedavisi gördüğü Antalya'daki hastanede bulunan baba ve anne de kızlarının kaybolduğu haberini alıncaolay yerine geldi.

Küçük Ecrin'in bölgedeki seraları sulamak amacıyla kullanılan Beşgöz Deresine düşmüş olabileceğinden şüphelenilerek, balık adamlar ve diğer ekipler eşliğinde arama çalışması yapıldı. Derenin yaklaşık 2 kilometrelik bölümünde yapılan aramalarda herhangi bir sonuç elde edilemedi. Ecrin Keskin'in bulunması için aramalar sürüyor.