Bugün marketler kaça kadar açık, kaçta kapanıyor 2021? Market çalışma saatleri neler?

Hafta içi ve hafta sonu market çalışma saatleri değişti mi? Haziran ayı genelgesi ile market çalışma saatleri ile ilgili düzenlemeler yapıldı. Sokağa çıkma yasağının saatleri değişince marketler de ona göre çalışma düzeni oluşturdu. Yeni düzenlemede hafta içi sokağa çıkma yasağı saat 22.00-05.00 saatleri arasında. Hafta sonu ise Cumartesi günü saat 22.00-05.00 arasında uygulanacak. Pazar günleri ise yurt genelinde sokağa çıkma yasağı var. Peki, marketler saat kaça kadar açık? HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU MARKETLER KAÇA KADAR AÇIK? Yeni düzenlemeye göre Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi marketler saat 09.00 - 21.00 saatleri arasında açık olacak. BİM, A101, ŞOK, Migros gibi zincir marketler de 09.00-21.00 saatleri arasında çalışacak. PAZAR GÜNÜ MARKETLER AÇIK MI? Tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak Pazar günlerinde bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılar 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek, vatandaşlarımız zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılara gidip gelebileceklerdir. ONLİNE MARKET SİPARİŞİ SAAT KAÇA KADAR? Online market ve yemek sipariş firmaları, hafta içi ve hafta sonu 07.00 - 24.00 saatleri arasında evlere/adrese servis şeklinde çalışabileceklerdir.

Bugün marketler kaça kadar açık, kaçta kapanıyor 2021? Market çalışma saatleri neler?

Hafta içi ve hafta sonu market çalışma saatleri değişti mi? Haziran ayı genelgesi ile market çalışma saatleri ile ilgili düzenlemeler yapıldı. Sokağa çıkma yasağının saatleri değişince marketler de ona göre çalışma düzeni oluşturdu. Yeni düzenlemede hafta içi sokağa çıkma yasağı saat 22.00-05.00 saatleri arasında. Hafta sonu ise Cumartesi günü saat 22.00-05.00 arasında uygulanacak. Pazar günleri ise yurt genelinde sokağa çıkma yasağı var. Peki, marketler saat kaça kadar açık?

HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU MARKETLER KAÇA KADAR AÇIK?

Yeni düzenlemeye göre Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi marketler saat 09.00 - 21.00 saatleri arasında açık olacak. BİM, A101, ŞOK, Migros gibi zincir marketler de 09.00-21.00 saatleri arasında çalışacak.

PAZAR GÜNÜ MARKETLER AÇIK MI?

Tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak Pazar günlerinde bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılar 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek, vatandaşlarımız zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcılara gidip gelebileceklerdir.

ONLİNE MARKET SİPARİŞİ SAAT KAÇA KADAR?

Online market ve yemek sipariş firmaları, hafta içi ve hafta sonu 07.00 - 24.00 saatleri arasında evlere/adrese servis şeklinde çalışabileceklerdir.