Bugün kargolar çalışıyor mu? 29 Ekim'de postane-PTT ve kargolar açık mı, tatil mi 2021?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bu yıl cuma gününe denk geliyor. Kargolar ise hafta içi ve cumartesi günleri çalışıyorken resmi tatillerde genellikle kapalı oluyor. Yarım gün olan günlerde ise kargo firmalarına göre çalışma düzenleri farklılık gösterebilir. Peki, kargolar 29 Ekim'de açık mı, kapalı mı? 29 EKİM'DE KARGOLAR AÇIK MI? PTT ve PTT kargo resmi tatillerde çalışmıyor. Diğer kargo firmaları da resmi tatillerde kapalı oluyor. 28 EKİM KARGOLAR KAPALI MI? Yarım gün olan zamanlarda da kargo firmalarına göre çalışma sistemleri değişse de genellikle normal işleyişlerine devam ediyorlar. 28 Ekim resmi dairelerde yarım gün kabul ediliyor.

Bugün kargolar çalışıyor mu? 29 Ekim'de postane-PTT ve kargolar açık mı, tatil mi 2021?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bu yıl cuma gününe denk geliyor. Kargolar ise hafta içi ve cumartesi günleri çalışıyorken resmi tatillerde genellikle kapalı oluyor. Yarım gün olan günlerde ise kargo firmalarına göre çalışma düzenleri farklılık gösterebilir. Peki, kargolar 29 Ekim'de açık mı, kapalı mı?

29 EKİM'DE KARGOLAR AÇIK MI?

PTT ve PTT kargo resmi tatillerde çalışmıyor. Diğer kargo firmaları da resmi tatillerde kapalı oluyor.

28 EKİM KARGOLAR KAPALI MI?

Yarım gün olan zamanlarda da kargo firmalarına göre çalışma sistemleri değişse de genellikle normal işleyişlerine devam ediyorlar. 28 Ekim resmi dairelerde yarım gün kabul ediliyor.