Bakan Koca paylaştı! Aşıyla ilgili son dakika gelişmesi

Sağlık Bakanı Koca paylaşımında, "1,5 milyonuncu doz kadrosu. Aşı yaptıran: TAHİR ASLAN. Aşıyı yapan sağlık çalışanı: ALİCAN KIŞ. Aşıdan sorumlu hekim: HİLAL KÜNKÜL. Yer: Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi. Saat: 22.15. Bu hızla Covid-19 yenilmeye mahkûm." ifadelerini kullandı. 1,5 MİLYONUNCU DOZ KADROSU. Aşı yaptıran: TAHİR ASLAN. Aşıyı yapan sağlık çalışanı: ALİCAN KIŞ. Aşıdan sorumlu hekim: HİLAL KÜNKÜL. Yer: Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi. Saat: 22.15. Bu hızla Covid-19 yenilmeye mahkûm. pic.twitter.com/jXls5UnlsY— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) June 18, 2021 'EN ÇOK AŞIYI MERYEM HEMŞİRE YAPTI' Koca, Mersin'de yapılan aşıların 323 dozunu Hemşire Meryem Mavi'nin yaptığını açıkladı. Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Mersin'de bugün en çok aşıyı hemşire Meryem Mavi yaptı. 323 aşı yapan hemşire arkadaşımız Mersin Şehir Hastanesi'nde görevli. Meryem Hanım ve doktor olan eşi salgının zor günlerinde Covid-19'a yakalanmışlardı" dedi. '40 MİLYONUNCU AŞIYI O YAPTI' Koca, Twitter adresinden, 40 milyonuncu aşıyı yapan sağlık personelinin fotoğrafını paylaştı. Bakan Koca, "Yer: İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi. Saat 15.45. Dr. Gülşah Hanım çok mutlu. 40 milyonuncu aşıyı o yaptı. Yani, yapmıştı. Çünkü şu an 40 milyon 300 bini aştık." açıklamasında bulundu. Son dakika haberi: Aşılamalar sonrası dikkat çeken gelişme! Tek tek kapatılıyor Son dakika haberi: 18 Haziran koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...

Bakan Koca paylaştı! Aşıyla ilgili son dakika gelişmesi

Sağlık Bakanı Koca paylaşımında, "1,5 milyonuncu doz kadrosu. Aşı yaptıran: TAHİR ASLAN. Aşıyı yapan sağlık çalışanı: ALİCAN KIŞ. Aşıdan sorumlu hekim: HİLAL KÜNKÜL. Yer: Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi. Saat: 22.15. Bu hızla Covid-19 yenilmeye mahkûm." ifadelerini kullandı.

'EN ÇOK AŞIYI MERYEM HEMŞİRE YAPTI'

Koca, Mersin'de yapılan aşıların 323 dozunu Hemşire Meryem Mavi'nin yaptığını açıkladı. Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Mersin'de bugün en çok aşıyı hemşire Meryem Mavi yaptı. 323 aşı yapan hemşire arkadaşımız Mersin Şehir Hastanesi'nde görevli. Meryem Hanım ve doktor olan eşi salgının zor günlerinde Covid-19'a yakalanmışlardı" dedi.

'40 MİLYONUNCU AŞIYI O YAPTI'

Koca, Twitter adresinden, 40 milyonuncu aşıyı yapan sağlık personelinin fotoğrafını paylaştı. Bakan Koca, "Yer: İstanbul Bayrampaşa Devlet Hastanesi. Saat 15.45. Dr. Gülşah Hanım çok mutlu. 40 milyonuncu aşıyı o yaptı. Yani, yapmıştı. Çünkü şu an 40 milyon 300 bini aştık." açıklamasında bulundu.

Son dakika haberi: Aşılamalar sonrası dikkat çeken gelişme! Tek tek kapatılıyor
Son dakika haberi: 18 Haziran koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...