Bahçesini sularken elektrik akımına kapılarak vefat etti

Olay, ilçeye bağlı Aktoprak köyünde meydana geldi.Çiftçilik yapan Hüseyin Salhan,iddialara göre bahçesindesulama yapmak için kuyudan elektrikli motorla su çekti ve bahçesini sulamaya başladı. Elektrikli olan sulama sistemi nedeniyle Salhan o esnada akıma kapıldı. Yakınlarının durumu fark etmesinin ardındanSalhan, çağırılan ambulansla Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste tedaviye alınan Salhan, doktorların tüm müdahalesinerağmen hayatını kaybetti. Salhan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere morga konulurken, ölüm haberini alan yakınları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Bahçesini sularken elektrik akımına kapılarak vefat etti

Olay, ilçeye bağlı Aktoprak köyünde meydana geldi.Çiftçilik yapan Hüseyin Salhan,iddialara göre bahçesindesulama yapmak için kuyudan elektrikli motorla su çekti ve bahçesini sulamaya başladı. Elektrikli olan sulama sistemi nedeniyle Salhan o esnada akıma kapıldı.

Yakınlarının durumu fark etmesinin ardındanSalhan, çağırılan ambulansla Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Acil serviste tedaviye alınan Salhan, doktorların tüm müdahalesinerağmen hayatını kaybetti. Salhan'ın cenazesi otopsi yapılmak üzere morga konulurken, ölüm haberini alan yakınları sinir krizi geçirdi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.