AÖL kayıt yenileme ne zaman 2021? Açık lise ilk kayıt tarihi açıklandı...

Açık lise ilk kayıt ve kayıt yenileme başvuruları yayımlanan kılavuzun ardından başladı. 6 Eylül'de başvuru işlemleri açılan AÖL de 'Başvuru ücretleri ne kadar?' sorusu da gündeme geliyor. Peki, AÖL kayıt yenileme başvurusu nasıl, nereden yapılır? AÖL KAYIT YENİLEME BAŞVURUSU NE ZAMAN? Açık lise 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılı I. dönem kayıt yenileme başvuru tarihleri: 06 Eylül 2021- 03 Ekim 2021 tarihleri arasında, mazerete bağlı kayıt yenileme başvuru tarihleri ise 04 Ekim, 08 Ekim 2021 tarihleriarasında yapılacaktır. Başvuru yapabilmek için öğrencilerin 2021 yılında bir dönem için kayıt yenileme sınav ücreti olarak 50 TL ve Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği hesabına; 5 TL olarak belirlenen ücreti yatırmaları gerekiyor. KİMLER KAYIT YENİLEME YAPABİLİR? Öğrencilik durumu Silik, Donuk veya Aktif olan öğrenciler kayıt yenileme işlemlerini il ve İlçelerde bulunan Halk Eğitimi Merkezi müdürlüklerinden yapabilecekler. KAYIT YENİLEME BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN...

AÖL kayıt yenileme ne zaman 2021? Açık lise ilk kayıt tarihi açıklandı...

Açık lise ilk kayıt ve kayıt yenileme başvuruları yayımlanan kılavuzun ardından başladı. 6 Eylül'de başvuru işlemleri açılan AÖL de 'Başvuru ücretleri ne kadar?' sorusu da gündeme geliyor. Peki, AÖL kayıt yenileme başvurusu nasıl, nereden yapılır?

AÖL KAYIT YENİLEME BAŞVURUSU NE ZAMAN?

Açık lise 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılı I. dönem kayıt yenileme başvuru tarihleri: 06 Eylül 2021- 03 Ekim 2021 tarihleri arasında, mazerete bağlı kayıt yenileme başvuru tarihleri ise 04 Ekim, 08 Ekim 2021 tarihleri
arasında yapılacaktır.

Başvuru yapabilmek için öğrencilerin 2021 yılında bir dönem için kayıt yenileme sınav ücreti olarak 50 TL ve Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği hesabına; 5 TL olarak belirlenen ücreti yatırmaları gerekiyor.

KİMLER KAYIT YENİLEME YAPABİLİR?

Öğrencilik durumu Silik, Donuk veya Aktif olan öğrenciler kayıt yenileme işlemlerini il ve İlçelerde bulunan Halk Eğitimi Merkezi müdürlüklerinden yapabilecekler.

KAYIT YENİLEME BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN...